Naslov državnega klubskega prvaka v moški konkurenci za sezono 2019/20 je osvojila sežanska Skala. V zanimivem nedeljskem finalu v ljubljanski Šiški so novi prvaki prevladovali skozi celotno srečanje ter se na koncu po zmagi s 15:7 veselili zaslužene lovorike.
Zaključni turnir superlige 2019/20

Sobota, 27.6.2020,polfinale:

Agrochem Hrast Kobjeglava – Skala Sežana 12:14

Trojka: Štremfel, M. Švara, Urdih – G. Ozbič, E. Ozbič, Kraševec 8:2
Dvojica: E. Petrič, Kocina (Ferfolja) – Ravbar, Štoka 7:11
Posamezno: M. Petrič – Sosič 6:10
Krog: Sever – Povh M. 20:26
Hitrostno zbijanje: Fabjan – G. Povh 32:36; Štremfel – M. Povh 38:33
Natančno zbijanje: M. Švara – Kraševec 16:11; E. Petrič – Ravbar 10:17
Štafetno zbijanje: Štremfel, Fabjan – G. Povh, Sosič 44:39
Trojka: Fabjan, Kocina, Jakopič – Ravbar, Kraševec, E. Ozbič 7:13
Dvojici: E. Petrič, M. Petrič – Sosič, Štoka 9:10; M. Švara, Urdih – G. Ozbič, G. Povh 7:5
Posamezno: Sever – M. Povh 10:7

Trata Škofja Loka – Zabiče 16:10 

Trojka: Kokelj, Midžan, Mlinar – T. Ličan, Šestan, Laginja 12:13
Dvojica: Koren, Sofronievski – Vujanović, Fabec 13:5
Posamezno: Tomše – Boštjančič 13:4
Krog: Premru – Možina 30:27
Hitrostno zbijanje: Oprešnik – T. Ličan 36:27; Kokelj – Vujanović 34:39
Natančno zbijanje: Premru – Laginja 16:25; Sofronievski – Možina 18:6
Štafetno zbijanje: Oprešnik, Koren – Boštjančič, A. Ličan 49:12
Trojka: Kokelj, Midžan, Dolinar – Šestan, Fabec, Dolgan 2:5
Dvojici: Sofronievski, Tomše – Boštjančič, Možina 13:2; Koren, Oprešnik – Vujanović, T. Ličan 2:4
Posamezno: Premru – Laginja 11:5 

Finale, nedelja, 28.6.2020, ob 14. uri:

Trata Škofja Loka – Skala Sežana 7:15

Trojka: Kokelj, Mlinar, Progar – Kraševec, E. Ozbič, G. Ozbič 8:10
Dvojica: Koren, Sofronievski – Ravbar, Štoka 8:3
Posamezno: Tomše – Sosič 9:9
Krog: Premru – M. Povh 21:24
Hitrostno zbijanje: Kokelj – G. Povh 34:43, Oprešnik – M. Povh 33:37
Natančno zbijanje: Premru – Kraševec 10:12, Sofronievski – Ravbar 17:11
Štafetno zbijanje: Koren, Oprešnik – G. Povh, Sosič 43:45
Trojka: Oprešnik, Kokelj, Mlina – Ravbar, Kraševec, E. Ozbič 13:0
Dvojici: Premru, Progar – Štoka, Sosič 12:5*; Koren, Tomše – G. Povh, G. Ozbič 4:9*
Posamezno: Sofronievski – M. Povh 10:13.